Strony

czwartek, 16 października 2014

Tajlandia z Kambodżą 2013 - Soktheen

A miał by Srapon.
Namiary na Srapona miałem od mojego internetowego znajomego - Adama, który korzystał z pomocy Srapona, i który Go polecał:

Tuk tuk - szczęście Azji


Otóż ze Sraponem miałem kontakt zarówno na Facebooku, jak i kontakt mailowy -  na długo przed nasza podróżą.  Zaklepał w swoim terminarzu 3 dni dla nas. Kiedy było już jasne, że polecimy do Siem Reap samolotem, Srapon poprosił o informacje o numerze lotu i obiecał, że będzie na nas czekał na lotnisku.
Opuszczamy budynek lotniska, a  wśród oczekujących ludzi z kartkami stoi uśmiechnięty facet z dużą kartka i napisem MARIUSZ. Wszystko fajnie, tylko jakoś ten facet niepodobny całkiem do znanego mi z fotografii Srapona. Okazuje się, że Srapon musiał pilnie wyjechać  do Phnom Penh, a człowiek, który nas wita to przyjaciel Srapona - Soktheen. Jeśli nam to nie przeszkadza, Soktheen będzie do naszej dyspozycji przez najbliższe trzy dni.
Oczywiście, że nam to nie przeszkadza, Sraponowi przekazujemy pozdrowienia i deklarację, że chętnie się z nim spotkamy, jeśli będzie taka możliwość  (niestety - nie było później takiej okazji).


Pamiętam dobrze jak ciepło Adam  pisał o Sraponie i mogę napisac , że Soktheen absolutnie zasługuje na takie same ciepłe słowa. Człowiek niezwykle skromy, punktualny, wciąż uśmiechnięty, pomocny. W czasie następnych wszystkich dni na wyposażeniu tuk tuka miał skrzynkę z lodem, a w nim butelki z wodą, oraz zafoliowane mokre chusteczki, które nam proponował po każdym wyjściu z kolejnej świątyni.

Mr. Soktheen Ou
Cambodia Wonder Country
Service:
- Transport Rental: Tuk Tuk, Car, Van
tel. (855) 12 70 24 39
e-mail: soktheen_driver@yahoo.com
Na odwrocie wizytówki napis:
I Hope you will Recommend me to Your Friend or Into Internet. Thanks


Polecam Soktheena gorąco i z pełnym przekonaniem. Gwarantuje on kompleksową, profesjonalną opiekę.

Brak komentarzy :